Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. opublikował na Platformie Zakupowej (łącze poniżej) informację o rozstrzygnięciu postępowania.


Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. opublikował na Platformie Zakupowej (łącze poniżej) modyfikacje treści SIWZ oraz odpowiedzi na pytania dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę odzieży roboczej, rękawic roboczych, obuwia roboczego oraz ubioru służbowego: koszul, krawatów, polarów, koszulek polo.

Termin składania ofert przedłużono do 26.04.2024 roku, do godz. 13:00.


Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. opublikował na Platformie Zakupowej (łącze poniżej) odpowiedzi na pytania dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę odzieży roboczej, rękawic roboczych, obuwia roboczego oraz ubioru służbowego: koszul, krawatów, polarów, koszulek polo.


Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu sp. z o.o. opublikował na Platformie Zakupowej dokumenty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę odzieży roboczej, rękawic roboczych, obuwia roboczego oraz ubioru służbowego: koszul, krawatów, polarów, koszulek polo.

Termin składania ofert: do 24.04.2024 roku, do godz. 13:00.

Link do strony postępowania na Platformie Zakupowej:

https://mzk-torun.ezamawiajacy.pl/pn/mzk-torun/demand/notice/public/126465/details

Informacje o ewentualnych zmianach dokumentacji postępowania będą publikowane na ww. stronie postępowania na Platformie Zakupowej.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 09 kwiecień 2024 09:50 Redaktor Wioleta Sikorska
Artykuł został zmieniony. wtorek, 16 kwiecień 2024 14:58 Redaktor Mikołaj Stefański
Artykuł został zmieniony. piątek, 19 kwiecień 2024 14:47 Redaktor Mikołaj Stefański
Artykuł został zmieniony. środa, 29 maj 2024 14:55 Redaktor Wioleta Sikorska